Dekarz (orynnowanie cynkowe)

Miejsce pracy: Holandia
AXXIA Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej (nr certyfikatu 12914) - poszukuje dla swojego Klienta, kandydatów na stanowisko:

AXXIA Sp. z o. o.
Istniejemy na rynku usług HR od ponad 10 lat. Z powodzeniem realizujemy procesy rekrutacji oraz szeroko rozumianego doradztwa personalnego dla naszych klientów. Cieszymy się zaufaniem naszych partnerów biznesowych i to napędza nas do działania. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy tworzą wizję marki przyjaznej zarówno klientom jak i pracownikom.

      Dla naszego Klienta firmy budowlanej z Holandii, poszukujemy osób na stanowisko:

Dekarz
(orynnowanie cynkowe)

Zadania :
• Montaż rynien cynkowych
• Montaż pokryć dachowych z blachy cynkowej
• Obróbki blacharskie, cięcie i zaginanie blach, umiejętność lutowania i spawania
• Praca na wysokościach

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na wysokościach oraz na stanowisku dekarza
• Język angielski lub niemiecki – w stopniu komunikatywnym
• Mile widziany kurs VCA
• Prawo jazdy kat B – własny samochód (w celu dojazdu do miejsca zakwaterowania)
• Dokładność, dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:
• pracę w Holandii u sprawdzonego pracodawcy
• zakwaterowanie w certyfikowanych mieszkaniach
• umowę o pracę tymczasową
• wypłatę po każdym tygodniu pracy
• zwrot kosztów podróży