Lider sekcji

Agencja Pracy Tymczasowej AXXIA Sp. z o.o. (Certyfikat 12914) poszukuje dla swojego Klienta, wiodącego producenta monitorów i telewizorów LCD, kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Zadania:

- Realizacja ustalonej w planie wielkości produkcji przy spełnieniu wymagań jakościowych oraz zgodnie z obowiązującymi instrukcjami pracy,

- Nadzór nad realizacją zadań na podległym obszarze z posiadanym poziomem kwalifikacji,

- Odpowiedzialność za jakość wyrobu,

- Raportowanie do kierownika linii produkcyjnej,

- Szkolenie nowo przyjętych pracowników z zakresu pracy na stanowisku.

Wymagania:

- Wykształcenie średnie,

- Umiejętność zarządzania grupą,

- Doświadczenie w firmie produkcyjnej.

Oferujemy:

- Umowę o pracę

- Kilkuskładnikowe wynagrodzenie (wynagodzenie zasadnicze, dodatek liderski,premia frekwencyjna, premia wydajnościowa),

- Ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie,

- Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe,

- Możliwość rozwoju zawodowego.

- Cześciowe pokrycie dojazdów do pracy spoza Gorzowa,

- Hotel/ mieszkanie dla pracowników z Ukrainy za darmo.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

·         telefoniczny/email: 501 269 123, 512 603 812, 501 269 151, gorzow@ppt-personel.pl

·         osobisty: ul. Młyńska 1, III p. (Galeria Młyńska) Gorzów Wielkopolski (Pn-Pt w godzinach 08:00 – 16:00)

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)".