O nas

Szukasz pracy? Potrzebujesz pracowników ? Trafiłeś we właściwe miejsce.


AXXIA sp. z o.o. ma w swojej ofercie dwa rodzaje działalności - stanowi biuro pośrednictwa pracy dla osób poszukujących pracy w Polsce i Ukrainie, ale także jest wyspecjalizowanym i doświadczonym partnerem w rekrutacji pracowników na określone stanowiska stałe.
Jeżeli szukasz ofert pracy tymczasowej  - znajdziemy ofertę odpowiednią dla Ciebie. Jeśli potrzebujesz pracowników do pracy w produkcji, logistyce czy magazynie - zajmiemy się całym procesem rekrutacji za Ciebie.

AXXIA sp. z o.o jest częścią grupy PPT Group działającej na rynku europejskim od 1985 roku. Działalność grupy koncentruje się na trzech obszarach: rekrutacji pracowników, pośrednictwie pracy oraz outsourcingu usług. Firma posiada niezbędny certyfikat dokonania wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 5177) wydawany przez Marszałka Województwa Łódzkiego.

Siedzibą grupy jest Piotrków Trybunalski. Nasze biura znajdują się także w Gorzowie Wielkopolskim, Katowicach, Piotrkowie Trybunalskim i Łodzi, obsługujemy również naszych klientów “on site” w Kielcach, Poznaniu, Wrocławiu oraz Krakowie.
Jeżeli proces rekrutacji, osługa płacowo-kadrowa czy też szukanie ofert spędzają Ci sen z powiek - wybierz firmę z ponad 20 letnim doświadczeniem. Skontaktuj się z nami poprzez formularz rejestracyjny lub zadzwoń do jednego z naszych biur.